• DOLAR 00:13
    0 (0)
  • EURO 00:13
    0 (0)
  • ALTIN 00:06
    0 (0)

Minik Ayda’nın Babası İsyan Etti!

1 yıl önce eklendi
Minik Ayda’nın Babası İsyan Etti!
İzmir depreminde saatler sonra enkaz altından çıkarılarak herkesin umudu olan Ayda Gezgin önceki gün tedavisi tamamlandığı için hastaneden ayrıldı. Babasının kucağında hastaneden ayrılan Ayda’nın ayağında çorap olmayan görüntüleri ünlü ünsüz herkesin eleştirisine neden oldu.

Baba Uğur Gezgin ise Ayda’nın hastaneden taburcu olması ve evde geçirdiği anları anlattı: ’’Türkiye’nin her yerinden, herkesten destek telefonları geldi. Ayda için sevinçlerini paylaştılar, üzüntümüze, acımıza ortak oldular. Sahip çıkan, arayan soran çok kişi var. Tabii ki reklam için arayan, gündeme gelmek için yapanlar da var.’’


Ve şunları ekledi Uğur Gezgin; ’’“Bırakın acımızı yaşayalım. O hastaneye girdiğimde de tektim, kızım taburcu olup çıktığımda da. O gün o hastaneye girdiğimde yanımda olan dostlarım taburcu olduğunda da yanımdaydı. Kapının önünde bizi bekliyorlardı. Hastaneden çıkıp arabaya yürüdüğümüz mesafe de kısa bir mesafeydi. Evet Ayda’nın ayaklarında çorap yoktu. Ayakları yara içindeyken çorap giydiremezdim. Kızım 5 gün enkaz altında kaldı. Günlerce banyo yapmadı. Eve getirip banyosunu yaptırdım, ayaklarını kremledim. Kızıma ilk defa bakmıyorum, bu çocuğu ben büyüttüm’’ dedi.