• DOLAR 00:13
    6.8651 (0.25)
  • EURO 00:13
    7.7192 (0.39)
  • ALTIN 00:06
    391.754 (0.16)

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

7 ay önce eklendi
7 dakika 19 saniyede okuyabilirsiniz
Eğer yakın arkadaşınızın ya da sevgilinizi üzdüyseniz ve sebebini halen anlayamadıysanız belki bu liste size yardımcı olabilir. Kim bilir belki gerçekten onun hassas olduğu bir noktaya dokunmuşsunuzdur? Burcunuza Göre Üzüldüğünüz Şeyler...

KOÇ:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Egosu boynuzlarından daha kalın olan Koç burcunu üzmek sandığınız kadar kolay değildir. Ama eğer üzülüyorsa muhakkak onu küçümsediğinizi, ciddiye almadığınızı düşündüğü için üzülecektir. Egosunu inciten tek şey küçümsenmektir çünkü.

BOĞA:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Boğalar duygularını fevrice yaşayan hunharca yansıtan burçlar olarak ufak tefek şeylere bile kolayca üzülebilirler. Ancak onları en kolay üzen insanlar en yakınlarıdır. Hayatlarına girip onların değerini kazanan herkes onların en yakın arkadaşları olabilir kolayca. Anne, baba, sevgili, eş fark etmez; hangi sıfata sahip olursanız olun önce bir Boğa’nın en yakın arkadaşısınızdır. Bu da sizden beklentisinin çok yüksek olduğu anlamına gelir. O yüzden bir mimiğinizden bile huylanıp size darılabilir.  

İKİZLER:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

İkizler en çok suçlamalarla karşılaştıklarında çılgına dönerler. Bir konuda suçlanmaları, onlar için yapılan iyiliklerin çıkar amaçlı kullanıldığını görmeleri onları üzmekten öte çılgına çevirirler. Ama oldukça iyimser bir burçtur, neşeli tontik oldukları için bu yapılan terbiyesizliği bile affedebilirler.
Bu burçları üzmek gerçekten zordur fakat mutlu etmek oldukça kolaydır. Onları dinleyin, onları dinlerken yüzünüzde samimi bir gülümseme eksik olmazsa serotonin seviyeleri tavana yükselecektir.

YENGEÇ:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Yengeç burçları, evlerine ve ailelerine düşkün burçlardır. Onları en çok üzen şey ise ailelerinin ve aile saydıklarının başlarına bir şey gelmesidir. O kadar üzülürler ki yıllarca toparlanmaya çalışsalar da toparlanamayabilirler. Onları toparlayacak olan yine yalnız ve ancak aileleri ve aile saydıkları olacaktır.

ASLAN:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Aslanları çıldırtmak için onlara hakaret etmenize gerek yoktur. Onları küçümsemeniz de işe yaramayacaktır. Fakat, onlara ne kadar harika olsalar da, ne kadar istenilen olsalar da katlanamayacağınızı söylemeniz yeterli olacaktır. İşte bu noktada eksikliklerini düşünüp hüzünlenmeye başlayacaktır.

BAŞAK:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Başak burcu hepimizin bildiği gibi detaycılığı ve en iyi olma hırsıyla tanınır. Bir Başak burcunu üzmek onun sizi üzmesinden daha zordur. Lakin illa da üzdüyseniz muhtemelen çabalarının bir boşa kürek çekme olduğunu yüzlerine vurmuşsunuzdur. Çünkü Başak burcu çabalarının muhakkak bir başarıya varacağından emindir, eğer boşa kürek çekiyorsa bu onun en büyük hayal kırıklığına ve üzüntüsüne sebep olabilir.
 

TERAZİ:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Çoğu insan haksızlığı uğradığında üzülür ve mutsuz olur ama çok azı Terazi burcu gibi bu işi kendine çokça dert edecektir. Mutsuz ve üzgün bir Terazi burcu görüyorsanız bilin ki haksızlığa veya iftiraya maruz kalmıştır. Çok üzgün ve mutsuz olurlar ancak bu işin peşini de bırakmazlar. Üzüntüleri asla çabalarının önüne bir engel olmaz, tam tersi onları bu hayata karşı kamçılar ve ayakta tuta

AKREP:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Akrep burcunu üzmek için sadece size verdiği bir ültimatomu yerine getirmemeniz yeterli. Evet, bir Akrep burcunu üzmek bu kadar basit ve ulaşılabilir. Hayatlarının %80’ini kontrol manyağı olarak geçiren Akrepler lider vasıflarıyla doğarlar ve siz farkında olmadan sizi parmaklarında oynatırlar. Bir gün şaş kaza bunun farkına varıp da artık söylediklerini yerine getirmezseniz o zaman üzülürler işte. Ama merak etmeyin, hemen kendilerine yeni piyonlar bulup oyuna devam ederler.
 

YAY:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Yay burcunun yanındaysanız onun mutsuz olduğunu göremezsiniz. Çünkü özgürlüğe ve kalabalığa muhtaç denecek kadar düşkündürler. O yüzden eğer üzgünse ya yalnız kalmış ya da bir kapana kısılmıştır.

OĞLAK:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Oğlak burçlarının hayat mottosu “başardım, öyleyse varım”dır, bu nedenle onların en büyük üzüntüleri hep başarısızlıktan, yetersiz veya eksik olduklarını düşünmekten kaynaklanır.

KOVA:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Çok güçlü duvarlarının arkasında aslında çok narin ve hassas burçlardır Kovalar. Yani onu üzmek göründüğünden daha kolaydır. Sağlık sorunlarına takıntılıdırlar ve onları en çok üzen ve hatta yıkan şey kendi sağlıklarının bozulmasıdır. Hastalık hastası yapıları nedeniyle kollarında çıkan ufacık bir lekeyle kendilerine kanser teşhisi koyar sonra buna inanır ve hayatı kendilerine zehir ederler.

BALIK:

Hangi Burç Neye Üzülüyor?

Balık burçları çok hassastır. Yolda gördükleri küçük bir kedi, evine giden yaşlı bir teyze, balonuyla oynayan küçük bir çocuk bile onların üzülmesine sebep olabilir. O nedenle fazla kendinizi yıpratmayın, Balık burcu üzülmeye hazırdır her daim.

Reklam Engelleyici Kullanıyorsunuz!
Sitemizden yararlanabilmek için reklam engelleyicileri kapatmanız gerekmektedir.